آرمان صدرای طبیعت، ارتقای سطح دانش و تکنولوژی حوزه علوم زیستی در ایران و منطقه است

پروبيوتيك ( Probiotics )

probisa-ee

پروبیوتیک خوراکی دام و طیور

 ماده موثره

این محصول حاوی جمعیت 2.3 × 109 سلول در هر میلی‌لیتر از مخمر زنده ساکارومیسس، باکتری‌های باسیلوس سوبتیلیس و لچینیفرمیس به فرم کپسوله می‌باشد که با تکنولوژی خاصی تولید می‌گردد.

 دستورالعمل مصرف

همراه خوراک: قبل از خوراک‌دهی، یک کیلوگرم از محصول را با یک تن خوراک مخلوط نمائید تا محصول بصورت تازه به مصرف دام و طیور برسد.

همراه آب: بطور روزانه در زمان خوراک‌دهی، نیم کیلوگرم از محصول را به 1-2 مترمکعب از آب آشامیدنی دام و طیور بیفزائید تا پس از صرف خوراک روزانه، محصول از طریق آب آشامیدنی به مصرف برسد.

 مزایا

ایجاد کلنی‌ های مفید باکتریایی و جلوگیری از اسیدوز

کمک به رفع مسمومیت و بازیابی سلامت و حالت طبیعی روده

تولید ویتامین‌ها و آنزیمهای آمیلازی جهت هضم بهتر خوراک

کاهش اثرات جانبی آنتی ‏بیوتیک‌‏ها و درمان ناراحتی‌ های روده‏ای

کمک به کاهش استرس و اسهال در دام و تقلیل بیماری تورم مزمن روده

جلوگیری از رشد باکتریهای پاتوژن از طریق تولید آنتی‌بیوتیک‌های طبیعی

کمک به پیشگیری بیماری‌های کبدی از طریق کاهش فعالیت اوره

افزایش میزان کلی شیر در دامهای شیرده

افزایش پتانسیل فحلی تلیسه‌ها

قطع اسهال در گوساله‌های جوان

بهبود وزن‌گیری در طیور گوشتی

 نکات مهم

استفاده از این محصول در دوران افت شیردهی گاوهای شیری بشدت توصیه می‌شود. آبستنی موجب می‌شود که سیستم ایمنی دشوارتر کار کند و دریافت پروبیوتیک خطر عفونت‌های تنفسی را کاهش می‌دهد. پروبیوتیک همچنین در پیشگیری از عفونت‌های دستگاه ادراری و سایر التهابات و عارضه‌های رایج دوران بارداری مفید است. در دوران آبستنی مصرف پروبیوتیک مزایایی را برای جنین در بر دارد و به تقویت سیستم ایمنی نوزاد کمک می‌کند.

در دامهایی که پروبیوتیک مصرف می‌نمایند، ریسک ابتلا به آلرژی در گوساله‌هایشان به میزان 50% کاهش می‌یابد. دام‌های شیرده‌ای که از پروبیوتیک استفاده می کنند نیز این مزایا جهت تقویت سیستم ایمنی را از طریق شیر به فرزندشان منتقل می‌کنند.  استفاده از این محصول در گوساله‌های جوان سبب تسریع سرعت رشد و کاهش شدید اسهال می‌گردد.

 صرفه اقتصادی

هر کیلوگرم از پروبیوصا قابلیت استفاده برای 50 راس دام در روز را دارد. استفاده از پروبیوصا به منزله هزینه روزانه 300 هزار ریال برای 50 راس گاو است. از طرفی استفاده از پروبیوصا علاوه بر کاهش مصرف داروها، میزان شیر گاو را بین 2-3 لیتر افزایش خواهد داد. این به منزله افزایش  روزانه 150-100 لیتر  شیر برای 50  راس دام خواهد بود که با توجه به قیمت خرید شیر، سودآوری به میزان 1200-700 هزار ریال در هر روز برای مصرف کننده در بر خواهد داشت.

خسارت ناشی از مرگ و میر گوساله های جوان در اثر اسهال نیز با مصرف مرتب این فرآورده جلوگیری خواهد شد.

همچنین این محصول اثر ویژه ای در جهت بهبود قدرت فحل آوری دامهای جوان برای شروع بارداری دارد.

دریافت کاتالوگ

 

probiosa

 

 

ارزش گذاری و انتقال تکنولوژی

module8

فرآیند ارزش گذاری دانش فنی یکی از مهمترین اقدامات در حوزه ارزش بخشیدن به مالکیت معنوی محققین و دانش پژوهان است .همچنین  در حوزه انتقال تکنولوژی نیز          ... ادامه مطلب

خدمات فنی و مهندسی

100000 واحد فني و مهندسي شرکت داراي تخصص و تجربيات ارزشمندي در خصوص طراحي مهندسي، راه‌اندازي و يا نظارت بر اجراي فرآیندهای شیمیایی و بیوشیمیایی... ادامه مطلب

گرنت تحقیقاتی و وام تجاری سازی

100000 شرکت صدرای طبیعت از تحقیقات محققین کشور در راستای تجاری‌سازی آنها حمایت مالی و معنوی می‌نماید. از کلیه محققین حوزه علوم زیستی، شیمیایی، مواد نو، تکنولوژی جدید و... ادامه مطلب 

 طراحی کاتالوگ, طراحی لوگو, طراحی آرم تجاری, طراحی کارت ویزیت, پله برقی, لوله سیمانی, طراحی ست اداری, فیلمبرداری صنعتی, فیلمبرداری صنعتی, عکاسی صنعتی, تسمه بسته بندی, سود پرک, طراحی سایت, سختی گیر مغناطیسی, طراحی کاتالوگ حرفه ای, خدمات برش لیزر, خدمات برش لیزر, پروفیل آلومینیوم, بستنی, ایزوگام دولایه, ایزوگام پلیمری, ایزوگام bpp, ایزوگام bof, آنتی اسکالانت, برش لیزر فلزات, قیمت طراحی کاتالوگ, کمپرسور اسکرو, کمپرسور اسکرو,